Data Management

Ми, команда Data Science,

використовуємо підходи та технології, які допомагають ефективно управляти даними та впроваджувати їх у стратегію компанії.
Ми допомагаємо здобувати з даних нові можливості та точки росту для бізнесу, де дані приносять реальну користь та прибуток.
Люди
Віталий Скаковець
Data Management Директор
15 років в Маркетингових комунікаціях, Data analytics & engineering, Marketing Research

Стрімкий ріст об'єму інформації в Світі все більше впливає на бізнес-процеси компаній на різноманітних ринках. Інтеграція даних та інструментів Data Science відбувається у всіх сферах, від звичних категорій фінансів чи рітейлу, до агро та енергетики. Поступово це розповсюджується на всі відділи всередині компаній, включаючи маркетинг, продажі і дизайн, допомагаючи більш точно сформувати портрет споживача і виділити фактори, що впливають на його вибір тих чи інших продуктів чи послуг. Це пов'язано з значним прогресом алгоритмів Machine Learning, Artificial Intelligence та технологій для роботи з Big Data.
Часто дата саєнтисти та маркетологи не знають до кінця, яку користь вони можуть отримати один від одного, тому що «говорять на різних мовах» і не розуміють одне одного. Місія нашої команди Data Science зблизити світ дата саєнтистів та маркетологів, навчити дата саентистів застосовувати свої знання та навики на користь бізнесу, а бізнес відкрити можливості досягнення нових висот в побудові брендів і прибутку за рахунок отримання значимо біль якісних Data-driven рішень, процесу їх впровадження за методологією, яку ми розробили спеціально для завдань, які стоять перед маркетологами.

Залишилися питання?
Залиште заявку і ми вам передзвонимо
Виберіть послугу: