SALES HOUSE
Sales House – це дім продажів в якому клієнт може знайти для себе максимально ефективне рішення для своїх брендів, комунікаційних
та медійних цілей.

Ми створюємо під кожного клієнта індивідуальне рішення та враховуємо особливості кожного бренду

Для активності клієнтів ми використовуємо портфель сильних брендів групи МГУ: топовий національний канал Україна, топовий інтернет ресурс Сьогодні, сильний спортивний ресурс каналів Футбол 123, топовий новинний канал Україна 24. І це ще не весь перелік…

При цьому кожен ресурс має продовження в трендових каналах комунікації: YouTube, Facebook, Instagram, які ми також використовуємо для активностей наших клієнтів, реалізації спеціальних та кросмедійних рішень та для збільшення охоплення спонсорських кампаній клієнтів.

Нашим партнерам ми пропонуємо розробку конкретних рішень та їхнє просування, аналітику активностей, розробку ідеї та виробництво контенту під клієнта. Наші брендові рішення не тільки підкреслюють особливості бренду замовника, але й дають конверсію у продажах та побудову лояльності споживачів, що підтверджено кейсами та економетричними дослідженнями, а також номінуються на престижні премії.
Спонсорство
Спортивні проекти
Digital
Люди
Тетяна Вознюк
Керівник Sales House
В Медіа - 15 років (з них 10 - на ТБ). Спеціалізація - спонсорство та спеціальні мультимедійні рішення для кліентів.

За всю мою практику роботи в рекламній сфері я ще не зустрічала жодного клієнта, який би не хотів виділити свій бренд серед інших. Всі прагнуть незвичайних, яскравих рішень і з року в рік шукають нові інструменти комунікації зі своїми споживачами. Ми знаємо, як ці рішення знайти, бо даємо змогу стати частиною найкрутішого різножанрового контенту та задовольнити потреби клієнта в плановому охопленні саме його аудиторії. Ми пропонуємо мікс креативу та експертності і знаємо, що за контентом сила, де б він не розміщувався: на ТБ, в YouTube або offline.
Залишилися питання?
Залиште заявку і ми вам передзвонимо
Виберіть послугу: